Dział sprzedaży w Poznaniu

60-476 Poznań, ul. Jasielska 8c

+48 61 84 20 912

office@eurofol.pl

Dział logistyki

Kuba Olejniczak

+48 607152446

k.olejniczak@eurofol.pl

Dział inwestycji

Piotr Mika

+48 607 152 656

p.mika@eurofol.pl

Księgowość

Beata Andrzejak

+48 618 420 912

b.andrzejak@eurofol.pl

Przedstawiciele w Poznaniu

Katarzyna Woźniak

+48 607 152 774

k.wozniak@eurofol.pl

Robert Malinowski

+48 607 152 473

r.malinowski@eurofol.pl

Robert Sobkowiak

+48 607 999 952

r.sobkowiak@eurofol.pl

Dariusz Olejniczak

d.olejniczak@eurofol.pl

Tomasz Wasielewski

+48 607 152 309

t.wasielewski@eurofol.pl

Przedstawiciel w Pile

Stanisław Adamski

+48 607 152 848

pila@eurofol.pl

Przedstawiciel w Olsztynie

Wojtek Porębski

+48 607 152 443

w.porebski@eurofol.pl

Przedstawiciel w Żywcu

Ryszard Stawarz

+48 505 572 756

r.stawarz@eurofol.pl

Gdzie nas znaleźć