Rozszerzenia działalności naszej firmy o inwestycje budowlane dokonało się kilka lat temu i do dzisiaj w tej dziedzinie osiągnęliśmy wiele sukcesów.

Lata działalności firmy Eurofol (Inwestycje Budowlane) to nie tylko wiele wykonanych inwestycji, to przede wszystkim czas nieustannego doskonalenia usług, czas walki o nienaganną ich jakość i konkurencyjne terminy. Zaczynaliśmy od zadań trudnych teraz podejmujemy wyzwania najtrudniejsze.

Nie ma sukcesów bez ludzi – stworzyliśmy zespół fachowców, zdolnych sprostać najwyższym wymaganiom.

Nasza Firma zajmuje się projektowaniem, budowaniem i wykańczaniem obiektów oraz kompleksową adaptacją i modernizacją wnętrz użytkowych. Wykonaliśmy lub kierowaliśmy wykonaniem takich obiektów jak banki, apteki, salony wystawowe, sklepy, (wszelkie obiekty użyteczności publicznej i tym podobne).

Staramy się spełnić wszystkie oczekiwania Klienta. W praktyce oznacza to pełnienie zastępstwa inwestycyjnego. Na życzenie Inwestora znajdujemy nieruchomość, oceniamy jej przydatność, projektujemy, dokonujemy formalności urzędowych, wykonujemy prace budowlane, instalacyjne, proponujemy aranżacje, wykańczamy i wreszcie po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie wręczamy klientowi klucze. W ten sposób oszczędzamy czas i pieniądze naszego klienta. Jego zadowolenie ze świadczonych przez nas usług powoduje, że zostaje on naszym stałym partnerem.

Efekty naszej pracy można zobaczyć w większych miastach, na terenie całego kraju. Dbamy o konkurencyjność cen i elastyczność rozliczeń.

Zapraszam do współpracy.

Office@eurofol.pl