Folia PE dla Twojej firmy

Folia PE to wyjątkowy produkt zabezpieczający, bardzo elastyczny i rozciągliwy. Oferujemy folie w różnych wariantach, służące jako niezbędny materiał opakowaniowy dla rozmaitych branż. Posiadamy folię maszynową do stosowania z owijarkami, jak i folie ręczne beznarzędziowe, o różnych długościach, wymiarach i gramaturach. Tworzymy dostawy nie tylko w Poznaniu, ale także dla firm z okolicznych miejscowości i reszty regionu.

Folia stretch — uniwersalny patent do pakowania

Lekka, elastyczna, a zarazem mocna folia stretch to produkt zabezpieczający wybierany przez przedstawicieli różnorodnych branż – szczególnie tych, którzy mocne i stabilne zabezpieczenie produktów w transporcie traktują priorytetowo. Doskonale przylega do zawartości, tworząc osłonę odporną na zabrudzenia, takie jak np. kurz czy piach, jednocześnie stabilizuje i minimalizuje przemieszczanie się produktu znajdującego się wewnątrz. Stretch nadaje się zarówno do pakowania wielkogabarytowych, jak i niewielkich przedmiotów. Każda kolejna warstwa idealnie przywiera do poprzedniej, tworząc trudną do przebicia, trwałą powłokę, dokładnie dopasowaną do kształtu zawartości. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę zawierającą różnorodne folie.

Półrękaw PE i inne typy folii

Zachowanie wysokich standardów magazynowania i transportowania wymaga zastosowania doskonałej jakości materiałów zabezpieczających. Posiadamy przekładki foliowe lub rękaw PE do pakowania przesyłek o nieregularnych kształtach lub zabezpieczania poszczególnych warstw towarów. Z naszych materiałów korzystają przedstawiciele branż takich jak budowlana, remontowa, a nawet – dzięki swoim aseptycznym właściwościom – spożywcza. Dla Klienta hurtowego oferujemy takie rozwiązanie jak folia beztubowa – to wygodna opcja ograniczająca ilość odpadów poprodukcyjnych z papierowej gilzy. Dostarczamy także najwygodniejsze akcesoria na zaplecza sklepów i marketów, jak folia z perforacją, dzięki której pakowanie produktów może przebiegać wyjątkowo sprawnie i szybko. Od lat odpowiadamy za zaopatrzenie lokalnych i krajowych punktów gastronomicznych, usługowych, firm i marketów na terenie Wielkopolski. W celu złożenia zamówienia zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.