Taśmy dwustronne — nowa jakość pakowania

Taśmy z dwustronną warstwą klejącą to produkt zabezpieczający, który musi znaleźć się wśród wyposażenia każdej z firm, dla której optymalne przygotowanie przesyłek jest priorytetem i podstawą sprawnego działania. Taśmy dwustronne charakteryzują się niezwykłą przyczepnością, posiadają wyjątkowo mocną strukturę, są odporne na wilgoć. Łatwo się je przyczepia i są odporne na rozerwanie. Dzięki nim możliwe jest sklejenie dwóch warstw materiałów, nawet takich, jak szkło, karton, ceramika czy drewno bez użycia jakichkolwiek dodatkowych narzędzi.

Uniwersalny patent – taśmy dwustronne

Co sprawia, że korzystanie z taśmy z dwustronną warstwą klejąca jest takie powszechne? Jej stosowanie jest proste i pozwala na skrócenie czasu przygotowania przesyłki, co doceniło tak wielu naszych klientów. Pozwalają nie tylko skleić ze sobą przedmioty, ale także zawiesić je lub zamontować na nierównych powierzchniach. Są tanie, skuteczne, mocne i wydajne. Taśmy dwustronne to produkty z naszej oferty idealne do zastosowania w warunkach domowych, a także przemysłowych. Oferujemy różnorodne taśmy z dwiema warstwami klejącymi, charakteryzujące się różnymi właściwościami, takimi jak odporność na szkodliwe warunki atmosferyczne – w przypadku taśm do stosowania na zewnątrz, czy duża przyczepność – w sytuacji wykorzystania ich do mocowań na ścianie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą taśm dwustronnych i do składania zamówień!

Taśmy dwustronne – mocne łączenie

Taśma z podwójną warstwą klejącą jest idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest mocne połączenie różnorodnych powierzchni. Oferujemy taśmy dwustronne przywierające nawet do szkła, ceramiki czy drewna. Doskonale przyklejają się do różnych struktur, takich jak podłoga, ściana, wykładziny czy meble. Tworzymy dostawy do sortowni paczek, magazynów, hal produkcyjnych czy punktów wysyłkowych. Jej mocowanie jest proste i nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, co sprawia, że ten materiał nie ma od lat sobie równych i jest częstym wyborem zarówno mikro-, jak i dużych przedsiębiorstw.

Jakie taśmy dwustronne posiadamy w ofercie?

Staramy się spełnić wszystkie wymagania naszych Klientów, dlatego posiadamy taśmy o różnych długościach i szerokościach. Oddajemy do ich dyspozycji także różne rodzaje taśm – od tych do prostego zastosowania, aż po te z wyjątkowo mocną warstwą klejącą. Taśma dwustronna to niezwykle przydatny patent. Jest odporna na szkodliwe warunki zewnętrzne, wilgoć i rozerwanie. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi w celu złożenia zamówienia na różnorodne taśmy dwustronne. Realizujemy zlecenia hurtowe, a także zajmujemy się dostawą pod wskazany adres.